Bine ai venit. Inregistreaza-te si zile si tu prietenilor despre acest forum !!!
Bine ai venit. Inregistreaza-te si zile si tu prietenilor despre acest forum !!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Tutorial Arme 30 Md1f0x Caut Staff Moderator - Desinger - V.I.P Tutorial Arme 30 Md1f0x

 

 Tutorial Arme 30

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
baStard0#
Admin
Admin
baStard0#


Mesaje : 163
Data de inscriere : 11/03/2011
Varsta : 31
Localizare : Toscana

Tutorial Arme 30 Empty
MesajSubiect: Tutorial Arme 30   Tutorial Arme 30 EmptyMier Mar 23, 2011 12:31 am

Incepem cu ceva stiut ce orice incepator sau expert :


Toate armele de Nivel 30 si de orice Rasa :Sura Saman Razboinic Ninja=-=Au :
Paguba medie si Paguba competentei .

Ce inseamna Paguba media Si Paguba competentei

Ei bine eu am sa va lamuresc

Paguba medie -mareste valoarea atacului cu cat este ea ex:Am o Sabie Luna Plina +0 cu media 15 adica se adauga la valoarea atacului normal + 15%.

Paguba competentei - Este foarte importanta pentru Sura si Saman deoarece:

Paguba competentei este foarte folositoare unui sura black dar si sura arme deoarece Competenta Spiritul flacarii i se poate marii valoarea Magica printro arma cu competenta mare ex:Sabie Luna PLina cu media -14% si Competenta 35% mai rar sa gasesti asa ceva da nu uitati e doar un exemplu deci daca cu o Sabie de Argint +9 dati cu spiritul flacarii 500 cu fmsul ala dati 1400.



Armele de nivel 30 :

Warrior:Full Moon Sword =Sabie Luna Plina - pica la brutali
Red Iron Blade= Lama Fier Rosu-arahani din Valea Seuryoung


Sura:Full Moon Sword =Sabie Luna Plina - pica la brutali


Ninja:Arc corn - pica la brutali
Pumnal foaie neagra - pica la Ork , Orc Vrajitor simplu, Orc Luptator = ii gasiti pe la BO


Saman:Clopot Antic - pica in zona breslelor pana la level 20 la orice Mob
Evantai Toamna -Pica tot in zona breslelor pana la lvl 20 la orice Mob
Sus In jos
http://hardcs.mioforum.net
HardSkill

HardSkill


Mesaje : 92
Data de inscriere : 12/03/2011

Tutorial Arme 30 Empty
MesajSubiect: Re: Tutorial Arme 30   Tutorial Arme 30 EmptyJoi Mar 24, 2011 4:36 pm

Folositor:X
Sus In jos
 
Tutorial Arme 30
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Jocuri Preferate :: Metin2 :: Tutoriale-
Mergi direct la: